Bezprzewodowe
systemy do głosowania

Nasi Klienci

ponad 750 realizacji

project4

Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie należy do naszych największych i najstarszych Klientów. Rada Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Robotyki posługuje się systemem ELECTOR od 2011 roku. Wydział Informatyki, Elektroniki i Telekomunikacji zdecydował się na nasz system w 2016 roku.

project2

Senat Politechniki Gdańskiej od 2014 roku głosuje używając specjalnego trybu "głosowania etapowego", zachowujący klarowny tradycyjny przebieg głosowań jawnych, gdzie w trakcie podejmowania uchwał przeznaczony jest osobny czas dla każdego rodzaju głosu - najpierw oddają głosy uczestnicy będący ZA podjęciem uchwały, następnie ci PRZECIW, a na końcu wybierający WSTRZYMANIE SIĘ.

project3

Gdańsk, maj 2020r. Franciszkanie - już od wieków - nie tracą czasu, tylko idą z jego duchem!
X Kapituła Prowincji św. Maksymiliana Marii Kolbego Zakonu Braci Mniejszych Konwentualnych odbywa się z zastosowaniem systemu do głosowania ELECTOR, wykorzystywana jest zarówno wersja z terminalami tradycyjnymi jak i internetowa, a bracia głosują mimo odległości, granic czy Covid...

project1

Teatr Powszechny w Warszawie rok 2012, system do głosowania został wykorzystany w przygotowaniu interaktywnego spektaklu „Każdy dostanie to, w co wierzy” w reż. Wiktora Rubina umożliwiając widowni wpływ na przebieg wydarzeń.
(fot. Magda Hueckel)

project5

Uniwersytet Gdański stosuje zestawy ELECTOR do bezprzewodowych głosowań od 2012 roku, obecnie jest to pięć wydziałów: Wydział Nauk Społecznych, Wydział Chemiczny, Wydział Biologiczny, Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki, oraz Wydział Oceanografiii Geografii.

project6

W Poznaniu naszym pierwszym klientem został w 2009 roku Uniwersytet Ekonomiczny. Uczelnia do dzisiaj korzysta z systemu Elector.

Opinie klientów